IBSA Poland Sp. z o.o.
tel. 22 869 07 38, +48 601 051 012
e-mail:

Misja

Naszą misją jest troska o dobro pacjenta. Jesteśmy skoncentrowani na działaniach umożliwiających powszechny dostęp do skutecznych i bezpiecznych leków. Pragniemy aby nas i odbiorcy, którymi są lekarze zajmujący się leczeniem niepłodności oraz pary borykające się z trudnościami z zajściem i utrzymaniem ciąży, mieli pełny dostęp do wiedzy na temat przyczyn i możliwości leczenia niepłodności. Dążymy do tego, by pacjenci z problemami urologicznymi mogli nie tylko leczyć istniejące infekcje, ale także skutecznie zapobiegać ich nawrotom w przyszłości.

Stawiamy na edukację naszych odbiorców ale także na nieustanny rozwój nas samych. Jesteśmy przekonani, iż procesy wytwarzania leków muszą ulegać nieprzerwanej ewolucji. Nasi odbiorcy oczekują skutecznych leków produkowanych z zachowaniem najwyższych standardów jakości, chroniące przy tym środowisko naturalne.

Profil firmy

IBSA Poland to jedna z najmłodszych spółek będących częścią międzynarodowej firmy IBSA International z siedzibą w Szwajcarii. Firma została założona przez Dr Arturo Licenciatiego w 1945 roku i do dnia dzisiejszego pozostaje firmą prywatną, nadal pod jego kierownictwem. Mimo niedługiego stażu na polskim rynku możemy pochwalić się wieloma sukcesami. Jesteśmy zaangażowani w nieustanną pracę nad wspieraniem innowacyjnych koncepcji oraz rozwój nowych technologii w procesie produkcji leków. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami, których ogromna wiedza i doświadczenie pomagają nam tworzyć produkty nowatorskie, skuteczne i przyjazne pacjentom.

Stale zwiększająca się produkcja i wybór naszych leków świadczą o ich wysokiej jakości i skuteczności. Obecnie skupiamy się na obszarach związanych z niepłodnością i problemami urologicznymi, dostarczając skutecznych i bezpiecznych rozwiązań terapeutycznych.

Copyright © 2016 IBSA Poland Sp. z o.o.

Wszelkie zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.

projekt SITEPROMOTION

strzałka do góry